603 848 903 almont@onet.eu

Rolety

Rolety refleksole

Refleksol jest roletą materiałową służącą do zaciemnienia pomieszczeń. Ze względu na funkcjonalność przeznaczona jest do stosowania w obiektach przemysłowych i biurowych. RefleksoleTkaniny stosowane we wszystkich systemach typu Refleksol, charakteryzują się niezwykłą trwałością kolorów, stałością wymiarową i odpornością na czynniki atmosferyczne. Dodatkowym atutem tkanin jest możliwość łatwego usunięcia zabrudzeń.

Więcej

Rolety wewnętrzne

Służą do stworzenia przyjemnego środowiska w dzień i w nocy. Rolety wewnętrzne ochronią w nocy przed światłem lamp ulicznych, podczas dnia zabezpieczą przed ostrym światłem słonecznym. Rolety wewnętrzneNiezależnie od wyboru w pełni nieprzezroczystego materiału jednokolorowego lub wzorzystego lub wyboru materiału częściowo przepuszczającego światło, zawsze uzyskają Państwo elegancki i w pełni funkcjonalny element wnętrza.

Więcej

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne nie tylko skutecznie odstraszają złodziei. Przede wszystkim dobrze izolują termicznie, zimą zatrzymując ciepło w domu, a latem - nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczeń. 6bRolety chronią także przed hałasem, pozwalają zaciemnić pomieszczenia i są bardzo ładnym uzupełnieniem ścian. Rolety mogą być montowane z kasętą na zewnątrz lub do wewnątrz okna.


Więcej